Kallid õpilased, head õpetajad ja lapsevanemad, kooli töötajad! Koroonaviirus, eriolukord, 2+2 reegel, distantsõpe – kõik see muutis meie elu lõppeval õppeaastal.

Distantsõpe andis kõigile võimaluse end teistsugustes tingimustes proovile panna. Kindlasti sobis osadele teist selline õppevorm paremini, teistele jälle valmistas see väiksemaid või suuremaid probleeme. Kokkuvõttes võime öelda, et saime kõik hakkama. Kahjuks ei olnud meil sel aastal võimalik ühiselt õppeaastat lõpetada. Loodan, et saame seda teha koos järgmise õppeaasta avaaktusega kooli siseõuel.

Tänan teid kõiki mõistva suhtumise, asjaliku kaasalöömise ja üksteise toetamise eest! Me kõik oleme ära teeninud puhkuse. Loodan, et suvi tuleb ilus ning me kõik saame seda täiel rinnal nautida.

Ärgem siiski seejuures ka unusta, et koroonaviiruse oht ei ole veel kusagile kadunud. Seepärast järgigem ikka 2+2 reeglit. Tahaksime ju kõik pärast kosutavat suvepuhkust naasta kooli, et taas oma majas ühiselt uut õppeaastat alustada!

Päikeselist suve ja kohtumiseni 1. septembril!

Kõike paremat soovides

Arvo Pani
direktor

Arvo Pani