Juba nädala algusest alates on algklasside õpilased joonistanud aasta 2020 lindu ja looma ning tuntumaid aialinde. Nädala kulminatsiooniks oli neljapäev, 23. jaanuar, kui terve koolipäev oli lõimitud aialindude teemaga.

Meie õpilastele tutvustas linde linnuvaatleja Vilja Padonik. Üheskoos tutvuti tuntumate aialindudega, õpiti eristama emas- ja isaslindu, uuriti binokliga staadionil patseerivaid hakke ja vareseid. Teadmisi lindudest ja nende tegevustest saadi juurde nii uusi, kui korrati olemasolevaid. Õpetaja Vilja tutvustas Eesti Ornitoloogiaühingu populaarseimat linnuvaatlusprojekti "Talvine aialinnuvaatlus" ning julgustas õpilasi selles osalema.

Klassiõpetaja Raili Rohula

VAATA VEEL PILTE


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo