Möödunud neljapäeval, 18. jaanuaril, oli algklasside õpilastel koolipäev pikem, kui tavaliselt.

Lapsed said tegeleda põnevates töötubades. Igal õpilasel oli võimalus valida neli tegevust. Valida sai järgmiste õpitubade vahel: "Köögimaagia"," Kodune võlukunst", " Väike keemik uurib loodust", " Vikerkaar", " Katsed veega", " Lõbusad katsed väikestele füüsikutele", " Topsitelefoni meisterdamine", "Kas õhk võib asju liigutada", Vastlavurri meisterdamine", " Katsetame kopse", " Uurime vett ja mulda" ja " Mikroskoobiga uurimine". Päeva lõpus kogunesid kõik õpilased aulasse, kus õpetaja Raimo Maasik näitas õpilastele põnevaid füüsika katseid, mis päädis suure pauguga. Suured tänud kõigile õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele ja külalisesinejatele, kes aitasid " Väikeste teadlaste päeva" läbi viia.

Õpetajad Marge, Sirje ja Elle

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid