Meie õpilased olid lõppeval õppeaastal tublid õppurid ja aktiivsed osalejad erinevatel võistlustel, konkurssidel ja olümpiaadidel.

Kooliaasta lõpp tõi rõõmsa teate Saksamaalt - koos Fulda Marianum - Realschule und gymnasiale Oberstufe kooliga läbi viidud internetipõhine projekt kuulutati üheks...

Reedel, 1. juunil on selle õppeaasta VIIMANE KOOLIPÄEV 1.-8. ja 10.-11. klassidele.

Sel kevadel on Hispaania Kadrinale mitmel moel lähemale tulnud. Rahvatantsijad käisid oma Hispaania sõpradel külas ja võõrustasid neid Kadrinas. 22.-28. aprillini olid...

Esmaspäev, 30. aprill k.a on kooskõlastatult Kadrina Vallavalitsusega õppetundidest vaba päev. Suletud on ka kooli kantselei ja raamatukogu.

NB! Muudatus koolivaheaja korralduses: 2017/2018. õppeaasta kevadvaheaeg Kadrina Keskkoolis algab reedel, 23. märtsil k.a ja kestab 1. aprillini k.a.

Teise trimestri lõpetas I-III kooliastmes heade ja väga heade hinnetega ning käitus hästi või väga hästi 120 õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 19 õpilast.

Esmaspäeval, 12. märtsil sõitsid kolmandad klassid Sagadi looduskooli, et kinnistada tunnis saadud teadmisi. Programm "Metsaga sõbraks" aitas mõista, et inimene on osa...

Kolmapäeval, 14. märtsil tähistame Kadrina Keskkoolis emakeelepäeva. Emakeelenädala tegevusi jagub aga juba alates esmaspäevast.

Jaanuari lõpus külastas juba teist aastat järjest meie kooli Tartu Ülikooli projekti raames Rändav bioklass, kus osales 24 õpilast 10.-11. klassist.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö