Tartu Ülikooli teaduskool viis tänavu koostöös Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsiga läbi uue veebipõhise ajaloovõistluse Mammut.

Detsembrist aprillini korraldati 5.–6. klasside õpilastele veebipõhiselt viis vooru, millest igaüks kestis ühe nädala. Ülesanded pakkusid põnevat nuputamist kokku 2932 huvilisele üle Eesti. Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinide keskkonnas aset leidnud veebipõhine ajaloovõistlus oli üle Eesti väga populaarne: nuputajaid oli kokku 171 koolist.

Diplomid jagati viie vooru kokkuvõttes välja kolmes järgus. Meie koolist sai II järgu diplomi (81–90 %) viie vooru punktidest Sander Sild 6.a klassist. III järgu diplomi (71–80 %) sai Andre Henry Michael Elven 6.b klassist.

Võistlusel osalesid 6. klassidest veel Lisbet Kotiesen (6.d), Anette-Meribel Teiva (6.a), Carmen Leis (6.b) ja Ilomai Kaldma (6.d).

Evelin Tiiter
ajaloo-, ühiskonnaõpetuse õpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo