12. mail lõppes Tartus Eesti Ajaloo- ja Ühiskonna­õpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi presidendi auhindadele. 24. korda toimunud võistluse teemaks oli "Vabadus. Võrdsus. Vendlus".

Kadrina Keskkoolist osales võistlusel Kairi Pärnamäe (11. klass), kes saavutas gümnaasiumiastmes 6. koha. Kairi uurimistöö pealkiri oli "Elades vabana keelatud ajal. Elust nõukogude ajal perekond Nurmsalu näitel" ning teda juhendas õpetaja Evelin Tiiter.

Lõputseremoonial viibis ka Eesti Vabariigi presidendi abikaasa Sirje Karis, kes tundis õpilaste uurimistööde ettekannetest siirast rõõmu ja andis kätte ka peapreemiad. Omaloominguliste lauludega pakkus saalis viibijatele väikese tundehetke meie kooli 10. klassi õpilane Leegi Brigitte Kais.


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo