Eesti meistri- ja karikavõistlused Nuti-Mati matemaatikas toimusid aprilli keskpaigas Tallinna Reaalkoolis. Meie koolist pääses vabariiklikku finaali 10. klassi õpilane Saamuel Palu, kes saavutas oma klassi arvestuses tubli 6. koha.

Nuti-Mati matemaatika Põhja-Eesti piirkonna meistrivõistlustel oli Saamuel Palu oma vanuserühma parim.

Saamueli juhendas matemaatikaõpetaja Tiina Karri.

Samuti aprillis mõned päevad varem peeti kodukoolides Nuti-Mati matemaatika rahvaspordi vabariiklikku finaalvõistlust. 8.a klassi õpilane Eric Marcus Jaanimets saavutas 10. koha ja 7.a klassi õpilane Heli-Ly Kruusmann 26. koha.

Õpilasi juhendasid matemaatikaõpetajad Tiina Karri ja Piret Raudver.


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo