30. märtsil osalesid Kadrina Keskkooli õpilased ja neid juhendanud õpetajad Virumaa laste luulevõistluse tänuüritusel, mis toimus Haljala Rahvamajas.

Meie koolist oli tänupäevale kutsutud 6 õpilast, kelle tööd jõudsid ka trükisesse. Omaloomingulise luuletuse eest pälvisid tunnustuse Anni Meeri Klaus (5.a), Lisandra Veidenberg (5.b), Henry Gottlob (6.a), Jürgen Mats Oidsalu (6.b), Lisbet Kotiesen (6.d) ja Anneliise Aasa (9.a).

Õpilaste juhendajateks olid Ebe Abner, Mai Fäelmann ja Evelin Teiva.

Juba 25. korda toimunud Virumaa laste luulevõistlus lähtus sel õppeaastal raamatukoguaastast, kandis pealkirja "Õppetunde raamatutest" ning kutsus luuleridade kaudu mõtisklema raamatute ja lugemise üle.

Viimased viis aastat on luulevõistlust korraldanud Haljala kool.

Meie kooli tublid noored luuletajad

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool