7. mail Tallinnas peetud üleriigilise kunstiolümpiaadi lõppvoorus osales meie koolist 2 õpilast: Angeelika Vainult jagas põhikooli arvestuses 11. kohta ja Sonja Seppa sai gümnaasiumi vanuseastmes 13. koha.

Lõppvoor jagunes kolme ossa: teooriaküsimustele vastamine, praktiline loovtöö ning eelnevalt koduse ülesandena valminud omaloomingulise kunstitöö esitlemine. Angeelikal läks kõige paremini kohapealse praktilise töö voorus, kus sai oma vanuserühmas üheksandat kohta vääriva tulemuse. Sonjal läks kõige paremini aga teooriaosas, kus saavutas oma vanuserühmas paremuselt kuuenda punktisumma.

Angeelikat juhendas õpetaja Marika Randver, Sonjat õpetaja Sigrit Peets.

Kokku võistles lõppvoorus 69 õpilast (40 põhikooli III astmest ja 29 gümnaasiumiastmest).

Vaata lisaks: Lõppvooru tulemused (põhikool), Lõppvooru tulemused (gümnaasium)


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo