Ka sel õppeaastal toimus UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti rahvusvaheline veebiviktoriin ning tulemused on selgunud.

Viktoriin toimus inglise keeles ning tänavu sai osaleda lausa kolmes vanuserühmas. Kadrina Keskkoolist osales kokku 61 õpilast: 14–16-aastaste vanuserühmas 22 õpilast, 14–16-aastaste rühmas 17 õpilast ning 17–19-aastaste seas 22 õpilast.

Kõige paremini vastas Gertrud Kaubi (5. a klass), kes sai ka tänukirja ning eriauhinna – maiustusi mahetoodete seast ja võimaluse olla suvel töövarjuks teadlasele. Palju õnne!

Meie kooli 9. klassi õpilastest saavutas parima tulemuse Keitlin Meribel Mägi (9. a klass), gümnaasiumiõpilastest osalesid viktoriinil loodusteaduste (LOTE) õppesuuna õpilased ning tublim oli Triinu Kalda (11. klass).

Kokku nuputas viktoriinil 3790 õpilast 8 Läänemere-äärsest riigist, kellele lisaks proovisid oma nutikust ka 23 täiskasvanud loodushuvilist ja õpetajat. Veebiviktoriin toimub juba alates 2013. aastast ning loodetavasti toimub ka järgmisel sügisel, siis on uued võimalused targemaks saada ja mõõtu võtta.

Täpsem info: Läänemere veebiviktoriini tulemused on teada!

Siret Pung
LOTE õppesuuna juht


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo