7. oktoobril korraldas Junior Achievement Eesti üleriigilise majanduse ja ettevõtluse e-viktoriini. Sellest võisid osa võtta kõik 7.–9. klasside õpilased, olenemata sellest, kas koolis õpetatakse majandust ja ettevõtlust või mitte.

Ühtekokku osales 1343 õpilast 69 koolist. Meie kooli esindas kuus vabatahtlikku: Ott Arak (8.a), Urmo Nagel (8.a), Siim Oliver Kalmus (8.d), Laura-Eliise Sokk (9.a), Berit Purk (9.a) ja Saamuel Palu (9.b).

Silmapaistva tulemuseni jõudsid Ott Arak (8.–30. koht) ja Saamuel Palu (31.–51. koht).

Kiidame ja täname kõiki osalejaid julge pealehakkamise ja tubli osalemise eest!

Loe lisaks: Creatlon meeskonnamängu e-viktoriin

Kaire King,
inglise keele ja karjääriõpetuse õpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm