Geograafiaolümpiaadi lõppvooru kutsutud ligi 200 finalisti hulgas võistles ka meie kooli õpilane Reele Raap (8.a klass), kes sai 8. klassi vanuseastmes 39 osaleja seas 34. koha. Juba lõppvooru pääsemine oli tubli saavutus.

Pääsu finaalvooru kindlustas Reele Raap piirkonnavoorus Lääne-Viru maakonna 2. tulemusega. Teda juhendas õpetaja Kirsti Kasemets.

Geograafiaolümpiaadi lõppvoor toimus 7. mail ja viidi läbi veebipõhliselt HARNO Moodle'i keskkonnas. Olümpiaadi virtuaalseks toimumiskohaks valiti Ida-Virumaa, mis tähendab, et küsimuste ja ülesannete fookuses oli selle maakonna loodus, rahvastik, asustus, majandustegevus ja kultuurielu.

Pressiteade: Geograafiaolümpiaadi virtuaalseks toimumiskohaks oli tänavu Ida-Virumaa

Vaata lisaks: Geograafiaolümpiaadi lõppvooru tulemused (8. klass)

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel