2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi II vooru on osutunud valituks kahe meie abituriendi uurimistööd. Kutse esinema õpilaste teadusfestivalil said Sigrit Umerov ja Rihard Laisaar.

Sigrit Umerov pääses edasi uurimusega "Kadrina Keskkooli õpilaste teadlikkus vaktsineerimisest ja vaktsiinide tähtsusest" (juhendaja Siret Pung) ja Rihard Laisaar tööga "Läsna teater – kogukonna ühendaja" (juhendaja Liivi Heinla).

Kõik II vooru jõudnud õpilased kutsuti esitlema oma töid teadusfestivalil, mis sel aastal on kolinud veebi. Otseülekannet ettekannetest saab vaadata 1. aprillil kella 9.00–15.30 portaalist www.miks.ee.

Olete oodatud kaasa elama omadele, aga vaatama ka seda, mida teistes koolides uuritakse. Rihard Laisaar esineb kell 11.30 ja Sigrit Umerov kell 15.00.

Vaata lisaks: 2021. a konkursi teise vooru pääsenud tööde nimekiri

Konkursist lähemalt: Õpilaste teadustööde riiklik konkurss

Festivali tegevustest: Õpilaste teadusfestival

Toetajad