19. märtsil toimus emakeeleolümpiaadi lõppvoor, kuhu kutsuti vabariigist 83 õpilast. Meie koolist osales olümpiaadil kuus õpilast: 7.a klassist Kirsika Kaegas, 10. klassist Sonja Seppa, 11. klassist Karoliina Kask ja Hanna-Eliise Liivak ning 12. klassist Gerda Jamsja ja Egert Römer.

Vanemas vanuseastmes jäi Gerda Jamsja jagama 4.–6. kohta ning oma tulemuse eest sai ta kutse Tallinna Ülikooli. Uurimistööde voorus sai Sonja Seppa keskmises vanuseastmes 2. koha ja Karoliina Kask vanemas vanuseastmes 2. koha.

Kirsikat juhendas õp Mai Fäelmann, Sonjat, Karoliinat ja Egertit õp Liivi Heinla ning Hanna-Eliiset ja Gerdat õp Anneli Raud.

Olümpiaadi teema oli sellel aastal "Võõrast omaks ehk Laenamine keeles ja kultuuris".

Vaata lisaks: Emakeeleolümpiaadi lõppvooru tulemused

Anneli Raud,
eesti keele õpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo