Üleriigilise kunstiolümpiaadi piirkonnavoor peeti 6 veebruaril Rakveres. Meie koolist osales kaks õpilast, mõlemad olid võidukad: Sonja Seppa võitis gümnaasiumiarvestuses ja Elise-Helene Pohla jagas põhikooli vanuserühmas I–II kohta.

Lisaks esikohale oli Sonja Seppa üks kahest parimast kohapealse loovtöö tegijast. Elise-Helene Pohla jagas põhikooliastmes parima teooriatundja tiitlit.

Mõlema juhendaja ja kunstiõpetaja on Marika Randver.

Olümpiaad korraldati Rakvere Reaalgümnaasiumis, üle Lääne-Virumaa oli kohale tulnud 23 kunstihuvilist. Võisteldi kahes vanuserühmas: nooremad (põhikool, 12 osalejat) ja vanemad (gümnaasium, 11 osalejat).


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo