Küberpähkel

Veebipõhise küberkaitsevõistluse Küberpähkel lõppvooru 25 parima hulka jõudis ka meie kooli 7.a klassi õpilane Reio Opromei.

Reio oli ühtlasi võistluse noorim osaleja ning parim põhikoolinoor.

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) korraldatud Eesti esimesel põhikooli- ja gümnaasiuminoortele suunatud küberkaitse teemaline võistlus Küberpähkel toimus kahes voorus. Esimene voor oli veebipõhine ning selles osales noori kõikjalt Eestist. Finaali sai 25 parimat.

Esimeses voorus pandi proovile õpilaste teoreetilised teadmised. Lõppvoorus, mis toimus Eesti Infotehnoloogia Kolledžis, lahendasid osalejad praktilisi ülesandeid, näiteks pidid võistlejad tegelema pahavaraga ja leidma võrguliiklusest krüpteerimata andmeid.

Küberpähkli finaalist Reio Opromei

Loe lisaks:

Küberpähkli võistluse võitsid Tartu noored

Küberpähkli finalistid on selgunud

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Küberpähkel