Meie kooli 9. klassi õpilane Mihkel Eslon jagas vabariikliku informaatikaviktoriini Kobras lõppvoorus juunioride (9.–10. klassi) vanuserühmas 16.–17. tulemust.

Kokku oli lõppvooru kutsutud 26 parimat lahendajat eelvooru tulemuste põhjal.

Viktoriini I ehk eelvoor toimus eelmise aasta novembris Miksikese keskkonnas veebipõhise kontrolltööna. Juunioride vanuseklassis osales 805 õpilast. Vt tulemusi: juuniorid (9.–10. klass).

Viktoriini II ehk vabariiklik voor toimus käesoleva aasta veebruaris Tartu Ülikoolis hiljuti avatud uues õppehoones – Delta keskuses. Esimesel päeval külastasid õpilased IT-firmasid Nortal, Perforce ja Bolt, õppisid Micro:Bit programmeerimist, tutvusid uue Delta õppehoonega ja lahutasid meelt MITS lauamänguõhtul. Teisel päeval toimus viktoriin ning lisaks sai kuulata ettekandeid Boltist ja Starshipist ning keeletehnoloogiast.

II vooru tulemused juunioride võistlusklassis.

Kobras on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.

Loe lähemalt: Kobras – informaatikavõistlus üldhariduskoolidele

Mari Onton,
matemaatikaõpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo