Üleriigilise ajaloo-olüpiaadi lõppvooru kutsutute hulgast leiab kaks meie kooli õpilast, emakeeleolümpiaadi lõppvooru pääses aga lausa kuus Kadrina Keskkooli gümnasisti.

Ajaloo-olüpiaadi lõppvooru kutsuti Alexandra Laanemägi (8. klass) ja Karl-Martin Laasberg (9. klass). Kumbki sai piirkonnavoorus oma klassi lõikes 2. tulemuse. Alexandra juhendaja oli õpetaja Evelin Tiiter, Karl-Martini juhendaja õpetaja Harry Laiv.

Olümpiaadi lõppvoor toimub 21. märtsil Tartus Miina Härma Gümnaasiumis.

Vaata lisaks: Lõppvooru kutsutud õpilased

Emakeeleolümpiaadi lõppvooru pääsemiseks oli kaks võimalust: kas võtta osa piirkonnavoorust või koostada uurimistöö väljakuulutatud teemal. Gerda Jamsja, Tambet Pallon, Aavo Mumm, Maris Kerov ja Maria Elisabeth Bremen kirjutasid 11.–12. klassi arvestuses piisavalt hea uurimuse, Reio Opromei oli sama vanuseastme piirkonnavooru võitja. Gerdat, Marist ja Maria Elisabethi juhendas õpetaja Anneli Raud; noormehi õpetaja Liivi Heinla.

Lõppvoor toimub 13.-14. märtsil Tartu Ülikoolis.

Vaata lisaks: Lõppvooru kutsutud õpilased

Ja lõpetuseks: geograafiaolümpiaadi lõppvooru kutsutud õpilaste nimekirjas on ootel (kui keegi loobub) Mihkel Eslon. Piirkonnavoorus võitis ta 9. klassi arvestuses esikoha, juhendas õpetaja Kirsti Kasemets.

Vaata lisaks: Lõppvooru kutsutud õpilased


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo