Ajalooalaste uurimistööde võistlus

3. mail võeti Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis kokku 20. õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi presidendi auhindadele, kuhu laekus kokku 63 tööd (15 põhikooli- ja 40 gümnaasiumiõpilaselt, loovtöö kategoorias 8 tööd).

Võistluse patroon Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid ütles oma kõnes võistluse lõppkonverentsil: "Head sõbrad, hoiame meie vabadusi, see tagab mõtte- ja uurimisvabaduse, mis on oluline igale ajaloolasele."

Kadrina Keskkooli õpilastest osalesid võistlusel 12. klassi õpilased Joosep Sulev ja Khirsten Terese Murumägi. Joosepi uurimistöö sai gümnaasiumi arvestuses 5. koha, Eesti Vabariigi presidendi tänukirja ning Eesti Mälu Instituudi eripreemia. Khirsten Terese sai uurimistöö eest raamatupreemia ning Eesti Vabariigi presidendi tänukirja.

Lõppkonverentsist osavõtjad

Evelin Tiiter, ajaloo- ja inimeseõpetuse õpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Ajalooalaste uurimistööde võistlus