Kunstidekooli õpilased osalesid instrumentalistide konkursil

Igal aastal toimuvad muusikakoolide õpilastele huvialade vabariiklikud konkursid parimate instrumentalistide väljaselgitamiseks. Kadrina Kunstidekooli õpilased osalesid sel aastal puhkpilliõpilaste konkursi piirkondlikus eelvoorus Ülenurme Muusikakoolis ja klaveriõpilased piirkondlikus eelvoorus Jõhvi Muusikakoolis. Parimad saksofoniõpilased osalesid konkursi lõppvoorus Nõmme Muusikakoolis Tallinnas.

Saksofoni huviala piirkondlikul konkursil osales Adele Jäetma, kes sai diplomi I vanuserühmas. Mirtel Mooses sai II vanuserühmas I koha piirkondlikul konkursil ja III koha lõppvoorus, Keitlin Meribel Mägi saavutas eelvoorus III koha. Anete Jäetma III vanuserühmas sai II koha piirkondlikul konkursil ja diplomi lõppvoorus. Kõigi saksofoniõpilaste õpetaja on Edvin Lips ja kontsertmeister Aime Lips.

Klaveri huviala õpilaskonkursi eelvoorus Jõhvi Muusikakoolis osalesid kaks õpilast. Mirtel Kukk I vanuserühmas sai diplomi, Mirteli õpetaja on Tõnu Klomann. Leegi Brigitte Kais osales III vanuserühmas, tema õpetaja on Piret Villem.

Väga meeldiv on, et meie väikest kooli esindasid sel aastal konkurssidel kokku kuus õpilast, kõik nad esinesid musikaalselt ja enesekindlalt. Tänan kõiki õpilasi nähtud vaeva ja nende õpetajaid innustava õpetuse eest! Siirad tänusõnad kuuluvad ka õpilaste vanematele, kes toetasid oma lapsi konkursipalavikus ja kuulasid ka teiste õpilaste esinemisi.

Kunstidekooli tublid muusikud

Eve Vunk, Kadrina Kunstidekooli direktor

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Kunstidekooli õpilased osalesid instrumentalistide konkursil