Eesti Vabariik tunnustab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärkidega 112 inimest, kes oma tegevusega on hoidnud ja edendanud iseseisvat Eesti riiki. Tunnustuse pälvinute...

2018/2019. õppeaastal võeti Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu kõik, kes avalduse esitasid (kokku 43 õpilast).

2017/2018. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased (kokku 43).

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu. Kadrina Keskkooli meediagrupi õpilaste küsimustele vastas Eesti diplomaat Marina Kaljurand.

2016/2017. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased.

Kadrinas üles kasvanud ja Kadrina Keskkoolis õppinud diplomaat Martin Roger saab presidendilt Valgetähe teenetemärgi.

2015/2016. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased.

Minu nimi on Pilleriin ja olen Ferdinand von Wrangelli Roela Lasteaed-Põhikooli õpilane ja käisin vahetuses Kadrina Keskkoolis.

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant paberväljaandes ilmunud loo sellest, kuidas õpetaja Karl Meos koolimaja keldris õpilaste hulgas leiutamispisikut levitab.

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu Eesti tippbändi trummariga, kes käib Kadrinas noori õpetamas.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Inimesed