Tänavuse CADrina finaalis osales kuus võistkonda, kaks Kadrinast, kolm Tallinnast ning üks Kohtla-Järvelt.

Tekst: Siim Kaldmaa ja Sonja Seppa, HUSO suuna õpilased

CADrina 2021 võitis Tallinna Tehnikakõrgkool, Kadrinasse tuli III koht

Finaalvõistlus toimus Kadrina Keskkooli võimlas CADrina päeva, 26. novembri pärastlõunal ja kokkuvõtted tehti CADrina lõpetamisel Kadrina Rahvamajas.

Kuulutati välja, et tänavuse CADrina võistujoonestamise teemal "Vokk" võitis Tallinna Tehnikakõrgkool. Teise koha pälvis Tallinna Tehnikaülikooli segavõistkond. Esikolmikusse pääses veel Kadrina Keskkooli RETE 1. võistkond.

Tallinna Tehnikaülikool oli neljas, Kadrina Keskkooli RETE 2 saavutas viienda ja Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledž kuuenda koha.

Selleaastase CADrina lõpetas ansambel Svjata Vatra. Üritust tuli vaatama peamiselt kohalik rahvas. Publik oli elevil ja ootas huviga kontserti. Samuti oldi põnevil ka publikuloosi pärast.

Hea punkt õhtule

"Ma olen kursis CADrinaga, kuna osalesin võistlejana, esindades Kadrina Keskkooli," sõnas meie kooli võistleja Kristofer. "Tiit Kikase lasershow oli minu jaoks midagi uut. Svjata Vatra pani õhtule väga hea punkti,” sõnas ta.

Võistlusel osalenute poolt kostis ürituse korralduse kohta palju kiitust. "Veits selline Rakett 69 feeling tekib," arvas Mai-Triin.

Kadrina Keskkooli võistlejad lootsid, et ehk saab järgmisel CADrinal juba tavaformaadis, publiku ees võistelda.

Mainiti sedagi, et COVID-19 tõttu pealtvatajate puudumine finaalis tekitas imeliku tunde. Ka olnud võistluspaigas võimlas nii külm, et kaalutud lausa kinnaste kätte panemist. Siiski tänati korraldajaid vahva ürituse eest.

Hetk CADrina lõpetamiselt: võitjate autasustamine (foto: Siim Kaldmaa)


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool