26. novembril jõudis lõpuks kätte kauaoodatud CADrina. Selle raames käisin uurimas Kadrina Keskkooli õpilastelt nende arvamust teistsuguse koolipäeva ning CADrina traditsiooni kohta.

Tekst: Vanessa Aess, 11. klassi HUSO suuna õpilane

Laura, 8. klass

"Hetkel on kõik koolipäev päris põnev olnud. Toimunud on üsna põnevad tegevused," ütleb Laura.

Kuna Laura on Kadrina Keskkoolis üsna uus, siis varasem kokkupuude tal CADrinaga puudub ning sellest üritusest ta väga teadlik ei ole, aga arvab praegu nähtu ja kuuldu põhjal, et tegu on laheda üritusega.

Laura, 9. klass

Laura arvates on CADrina päev üpriski põnev. Tema sõnutsi on ka tänane päevakava huvitav – töötoad toovad tavalisse õppepäeva vaheldust.

"Ma arvan, et on tore, et jätkuvalt CADrinat korraldatakse. Kindlasti näitab see Kadrinat ja meie kooli heast valgusest," lisas ta lõpetuseks.

Remo, 5. klass

Remo arvates on tänane päev tore. Samuti on toredad töötoad – tema enda lemmikuks oli robootika töötuba. "See on normaalne, et meil CADrinat korraldatakse," arvas ta.

Marian, 11. klass

Mariani sõnul on tänane päev põnev ja teistsugune ning talle see meeldib. Tundide asemel toimuvad töötoad toovad vaheldust.

Veel lisas Marian: "Minu arust on tore, et meil on mingi oma asi nagu CADrina."

Tauri ja Karl-Peeter, 4. klass

Mõlemad poisid lausuvad ühest suust, et arvavad tänasest päevast väga hästi. Samuti kulgesid töötoad poiste sõnul hästi. "Minu lemmik oli puutöö töötuba," lisas Karl-Peeter. Tauri lemmikuks osutus aga looduse töötuba.

Ka nende arust on tore, et meil sellist asja veetakse.

Kokkuvõtteks

Võib öelda, et õpilased on CADrina suhtes ikkagi positiivselt meelestatud. Õpilased on arvamusel, et teistsugune koolipäev töötubade näol toob vaheldust. CADrina on nende arust vahva ning loodetavasti veetakse sellist üritust veel pikalt.

Laura (8. kl), Laura (9. kl), Marian (11. kl), Tauri ja Karl-Peeter (4. kl), Remo (5. kl)


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool