Absluutselt äge CADrina!

Kadripäeva eel, 23. novembril, toimub Kadrinas taas, sedakorda juba üheksas, IT-i ja Nuti-, tehnika- ja spordifestival CADrina. Terve päev on sisustatud põnevate ettevõtmiste ja hulga meelelahutusega. Sel korral kannab CADrina alateemat "Teel tulevikku".

Hommikusel CADcupil võistlevad Kadrina Spordikeskuses korvpalli tulevikulootused üle Eesti. Kõige nooremaid tehnikahuvilisi meilt ja mujalt ootab koolinoorte korraldatud CADrobotics, kus on võimalik end robotiehituses ja erinevates võistlustes proovile panna ning nii mõndagi uut õppida. Suurematele õpilastele toimuvad Kadrina Keskkoolis mitmekülgsed ja haaravad töötoad, mis teel tulevikku kindlasti kasuks tulevad. Õhtusele peavõistlusele eelnevad päeval eelvoorud, kus selgitatakse võistkondade seast välja parimatest parimad, kes finaali omale koha kindlustavad. Sel aastal on oodata eelvoorudesse ka rohkem võistkondi Eesti koolidest ning kõrgkoolidest.

Kadrina Huvikeskuses kell 17.00 algav finaalshow, mida lavastavad Jaune Kimmel ja Tarmo Kesküll, toob kaasa suurejoonelise avalöögi Kadrina Keskkooli õpilaste esituses. Lisaks reaalajas jälgi tavale pingelisele joonestusvõistlusele, saab kaasa elada sündmuse meelelahutuslikule poolele. Õhtut juhib traditsiooniliselt Urmas Vaino, kes on CADrina festivali meedias iseloomustanud sõnapaariga: "Absoluutselt äge!". Ägedad on ka auhinnad, mis on välja pandud nii võistlejatele kui publikule. Ja muidugi artistid, kes õhtu jooksul lavale jõuavad.

Peaesinejaks ja päeva lõpetajaks on sel aastal ansambel Terminaator.

Kohtumiseni CADrinal, 23. novembril!

Kristi Aimla, Kadrina Keskkooli huvijuht, CADrina toimkonna liige

CADrina 2018 - Teel tulevikku

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina Absluutselt äge CADrina!