Õhtu kulminatsiooniks oli kontsertaktus, kus esmaemotsiooni lõi Kati Kivitari lavastatud õpilaste varjuetendus ning lõpliku hoo andis Marek Inno kokku pandud vilistlaskontsert.

Vilistlassolistide, -bändi ja -popkoori kontsert pani jala kaasa lööma ka kõige muusikakaugemal kohalviibijal. Professionaalse TV-, heli- ja valgusmeeskonna ning üle koolimaja paigutatud rohkete ekraanide abil said kontserdist osa ka kõik need, kes ise aulasse ei mahtunud.

Täname kõiki soliste, bändi- ja kooriliikmeid ning varjunäitlejaid teie hindamatu panuse eest sündmuse õnnestumiseks!

Kontsertaktusel tunnustati kooli aumedaliga ka õpetajaid, kellel täitus viimase viie aasta jooksul 35 ja enam aastat kooli õppetöösse panustamist.

Egert Eenmaa, kommunikatsioonijuht

Fotod: Ain Liiva

Stuudium - Kadrina Keskkool
KiVa programm - Kadrina Keskkool