Mehise kuu raames kutsus 12. klass külla Sille isa Raido Nageli, paludes tal tutvustada Huvikeskuse ronimisseina. Ei saa ju lasta juhtuda, et abituriendid lõpetavad kooli ilma et oleks see suurepärane võimalus ära proovitud.

Isa Raido saabuski mitme kastitäie rakmete, köite, karabiinide ja kahe abilisega ning varsti leidis kogu 12. klass koos õpetajatega end ronimisvalmis. Energiast pakatav isa jagas juhtnööre ning varsti oli sein nagu lae poole ronivaid ämblikke täis. Kõik soovijad said oma osavuse ja ka julguse proovile panna ning kiiremad jõudsid lausa mitu korda erineva raskusastmega tippe vallutada.

Suur aitäh Raido Nagelile, Ralf Nagelile ja Vahur Leemetsale asjatundliku juhendamise ning turvalise kogemuse eest.

Tekst Merike Sikk

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid