26.-30. novembrini toimus Kadrina Keskkoolis keskkonnanädal "Millist maailma me endale tahame?". Tegevusi leidus kõigile kooliastmetele.

Selgunud on üleeuroopalise võistluse Best In English tulemused. Meie õpilastest sai parima koha Aavo Mumm (10. klass), kes oli Euroopa koolide arvestuses 27.

8.-9. jaanuaril toimunud Lääne-Virumaa talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel Rakveres võistlesid Gregor ja Roger Pilt seitsmevõistluses.

Head Kadrina Keskkooli koolivormi tellijad! 8. jaanuaril kell 14-17 saab Kadrina Keskkoolis kätte tellitud polosärgid ja triiksärgid ning teklid ja lipsud-lehvid.

Alates 7. jaanuarist alustab õpilasliinil nr 2 (Kuriso-Kadrina) buss sõitu 5 minutit varem.

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad koolivaheajal (24. detsember 2018 - 6. jaanuar 2019).

Anna oma hääl Kadrina valla Aasta Tegija 2018 valimisel! Nominentide seas on nii Kadrina Keskkooli õpilasi kui ka õpetajaid.

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas koondarvestuses Kadrina Keskkooli parima tulemuse 8.a klassi õpilane Siim Kruusmann - 6. koht.

Traditsiooniline jõululaat Kadrina Keskkoolis, jõulupeod õpilastele, jõulukontsert kõigile vallaelanikele ja külalistele, algklasside jõuluüritus Tallinnas, advendiaja avamine.

10. klassi õpilased Laura Pruul, Kirke Jäetma ja Eleri-Lea Elven pälvisid tunnustuse saksakeelse videotervituse eest "Läti 100". Võistluse korraldas Läti saksa keele...

Sa oled siin: Avaleht Uudised