Tähistasime Eesti Vabariigi aastapäeva

Täna toimusid 6.–12. klasside aktused. Külalisena osales aktustel ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister hr Andres Sutt, kes rääkis unistuste tähtsusest, ettevõtlikkusest ning sellest, et suurim hüve mida kool pakub, on võimalus õppida õppima. Oskus, mis muutub tulevikumaailmas üha olulisemaks.

Loe edasi...
Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi eelvoor

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi eelvoor (piirkonnavoor) toimus 5. veebruaril. Eelvoor oli elektrooniline ja selles osalejate arv ei olnud piiratud. Olümpiaad toimus kolmes vanuseastmes: põhikooli II ja III kooliastme õpilastele ning gümnasistidele.

Loe edasi...
Direktor tunnustas kooli silmapaistvaid õpilasi

17. veebruaril toimus direktori vastuvõtt kooli silmapaistvatele õpilastele. Vastuvõtule kutsutute hulgas oli nii andekaid õpilasi, kui neid keda klassikaaslased pidasid lihtsalt nende olemuse, sõbralikkuse ja lahkuse tõttu väärt tunnustamiseks.

Loe edasi...
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor toimus traditsiooniliselt veebipõhiselt TÜ Moodle'i keskkonnas, kuid seekord võisteldi omas koolis. Maakondlikus konkurentsis oli meie õpilastest parim Reele Raap, olles 8. klassi arvestuses teine.

Loe edasi...

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Tervist edendavate koolide (TEK) võrgustik
VEPA Käitumisoskuste Mäng