15.-16. märtsil Tallinnas toimunud üleriigilise emakeeleolümpiaadi lõppvoorus saavutas Reio Opromei (11. klass) vanemas vanuserühmas 7. koha.

17. märtsil k.a toimusid Tallinnas spordiklubis Korrus3 maadlusvõistlused lastele. Võistlustest võttis osa 93 noort maadlejat üle Eesti.

Tänavuse Vikerraadio e-etteütluse võitja õpilaste kategoorias on Kadrina Keskkooli abiturient Margit Kerov. Palju õnne!

Koolivormi vestide ja pihikutega saate enne e-poest ostmist tutvuda koolis, kõik suurused on proovimiseks kohapeal. Lisainfo klassijuhatajalt.

7.-8. märtsil Tartu Ülikoolis peetud üleriigilise rahvaluuleolümpiaadi lõppvoorus saavutas Marta Reimal nooremas vanuserühmas 10. koha ja Susanna Abner vanemas...

Kadrina Keskkool võtab 2019/2020. õppeaastal 1. klassis õppima asuvate laste dokumente vastu alates 1. aprillist kuni 30. aprillini k.a.

8.-10. märtsil toimus Võrus U-16 vanuseklassi poistele Eesti Võrkpalliföderatsiooni karikavõistluste finaalturniir II finaalgrupile.

9. märtsil k.a toimusid Tallinnas 31. korda Kristjan Palusalu mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses noortele. Võistlustest võttis osa 164 maadlejat Eestist, Lätist ja Soomest.

9. märtsil Rakvere Gümnaasiumis peetud maakonna matemaatikaolümpiaadil 4.-6. klassile oli Kadrina Keskkooli õpilastest kõige tublim Kirsika Kaegas 5.a klassist (6. koht).

6. märtsil toimunud Lääne-Virumaa U10 ja U12 talvisel 3-võistlusel said Lisann Uusküla, Gertrud Kaubi ja Albert Pukk kolme ala kokkuvõttes I koha, Keiti Ruutupõld II koha.

Sa oled siin: Avaleht Uudised