Loodusteaduste olümpiaad

Selgunud on loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavooru tulemused. Lääne-Virumaa üldarvestuses saavutasid kaks esimest kohta meie kooli õpilased – Reele Raap võitis esikoha ja Ott Arak saavutas II koha.

Loe edasi...
Tunnuskiri Leedust

Gümnasistid osalesid rahvusvahelisel saksakeelsel koomiksivõistlusel "Nachhaltigkeit / Järjepidevus" ja pälvisid tunnuskirja. Võistluse korraldasid Leedu Saksa Keele Õpetajate Selts ja Goethe Instituut.

Loe edasi...
Tublimate õppurite tunnustamine

Selle aasta esimesed koolipäevad on lisaks õppetööle kulgenud ka tunnustamise tähe all. Seekord on tulnud seda siiski teha isemoodi – tavapärase saalis kogunemise asemel on õppealajuhataja Ingrid käinud ise kõikide klasside juures tublimatele kiidusõnu ja head-paremat magusat jagamas.

Loe edasi...
Koostöö- ja arenduspäev

Möödunud laupäeval võis koolimajas tavalise puhkehetke asemel tunda vilgast mõttetegevust. Kogu õpetajaskond oli koos õpilaste ja lastevanemate esindajatega kokku kogunenud, et ühiselt arutada, milline võiks olla tuleviku gümnaasiumiharidus Kadrina Keskkoolis.

Loe edasi...
CADrina ettevalmistused täies hoos!

Laupäeval, 16. jaanuaril toimusid rahvamajas ITi- ja nutifestivali finaali lavastuse mõttetalgud. Omavahel kohtusid teatri Must Kast lavastaja Birgit Landberg, liikumisjuht Jaanika Tammaru ja grupp asjast huvitatuid õpilasi.

Loe edasi...
Ronimisseinad ja hüppamisrajad

Pärast jõuluvaheaega kooli naasnud nooremaid õpilasi ootas ees väike üllatus. Vaheajaga olid koridoridesse tekkinud ronimisseinad ja hüppamisrajad. Uued võimalused leidsid ka koheselt aktiivset kasutust.

Loe edasi...
Läänemere Projekti veebiviktoriin 2020

UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti (BSP) poolt korraldatud rahvusvaheline veebiviktoriin toimus juba kaheksandat korda ja osalema olid oodatud Läänemere-äärsete riikide õpilased vanuses 10–19 aastat, vastata sai kolmes vanuseastmes.

Loe edasi...

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Tervist edendavate koolide (TEK) võrgustik
VEPA Käitumisoskuste Mäng