Kadrina Keskkool

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Arvutigraafika 6. klass ja vanemad Holger Bremen N 15.15  
Inglise keel 1.-2. klass Signe Ojasalu N 6. tund  
Klaasitöö ring 4.-12. klass Karl Meos N 7.-8. tund  
Lastekoor 4. klass ja vanemad Elene Altmäe K, N 8. tund  
Loodusega koos: Linnusõber 4.-6. klass Eve Kanger E 7. tund  
Loodusega koos: Tunne ja tea 7.-9. klass Eve Kanger N 7. tund  
Malering huvilised Eino Vaher E 14.30  
Mudilaskoor 1.-3. klass Merike Trepp T, K 6. tund huvikeskuses
Nuputa 5. ja 8. klass Mari Onton T 7. tund  
Nuputa 4. ja 6. klass Tiina Karri K 7. tund  
Nuputa 7. ja 9. klass Viive Välimets    
Raamatusõbrad 1.-3. klass Anneli Sild K 6.tund  
Rahvatants 1.-2. klass Ebe Abner T 6. tund huvikeskuses
Rahvatants 4. klass Ebe Abner N, R huvikeskuses
Rahvatants C-rühm Ebe Abner R huvikeskuses
Robootika 1. klass Holger Bremen T, N 5. tund  
Robootika 4. klass ja vanemad Holger Bremen E, T, K, N 16.00  
Saksa keel 5. klass Talvi Luther-Veermäe    
Õpioskused 3. klass Aino Põldaas N 5. tund  
Õpioskused 5. klass Aino Põldaas    
Aeroobika 10.-12. klass, täiskasvanud Janika Holmberg T, N 19.30 tasuline
Aeroobika 10.-12. klass, täiskasvanud Rutt Kuusemäe E, K 19.00 tasuline
Kergejõustik 2.-5. klass Ülle Kink E, T, K, R 15.00 tasuline
Kergejõustik 6. klass ja vanemad Ülle Kink E, T, K, N 16.30 tasuline
Ujumise algõpetus 2.-3. klass Rutt Kuusemäe E 13.30 ujulas*
Ujumise algõpetus 4.-6. klass Rutt Kuusemäe E 14.15 ujulas*
Vibulaskmine huvilised Kadi Koort K 17.00 R 16.00 tasuline
Võrkpall algajad Jaan Rummi E, K 16.30 R 14.45 tasuline
Võrkpall edasijõudnud Jaan Rummi T, N 18.30 tasuline

* Kadrina spordikeskuse ujulas (Rakvere tee 14)

 

Kadrina Kunstidekool

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Kunstiosakonna eelkool: joonistamine 4.-5. klass ja vanemad Heidi Reisi N 14.30 tasuline
Kunstiosakonna eelkool: maalimine 4.-5. klass ja vanemad Marika Randver E 14.30 tasuline
Kunstiring 1. klass Kersti Tarkmees E 12.40 tasuline
Kunstiring 2.-3. klass Kersti Tarkmees E 14.10 tasuline
Käsikellamäng muusikahuvilised Margus Laugesaar N 18.30 tasuline

Vt ka Kadrina Kunstidekoolis tegutsevad osakonnad

 

Kadrina Huvi- ja Noortekeskus

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Kokandus kõik huvilised Helena Mägi K 16.00 tasuta
Line-tants kõik huvilised Evelin Teiva T, K 19.00 tasuta
Novuss (koroona) kõik huvilised Hillar Elva N 18.00 tasuta
Päästeala noortering 2.-3. klass Liis Ambos, Anneli Nagel K 17.00 tasuta
Seinaronimine kõik huvilised Raido Nagel E 18.00 (lapsed) lastele 2€/kord
Show-tants kõik huvilised Kätlin Rosenblatt E, K 13.30 tasuline
Youtuber'id kõik huvilised Lisete Laisaar N 16.00 (üle nädala) tasuta

Noortekeskuse lahtiolekuajad: E, T, N 13.00-20.00; K 13.00-17.00

 

Lauli Loovstuudio (kogunemine noortekeskuses)

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Loovusring alates 7. eluaastast Heli Preismann K 15.00 (üle nädala) tasuta

 

Kadrina spordikeskus (Rakvere tee 14)

RingKellele?JuhendajaMillal?Lisainfo
Jalgpall 1.-2. klass Dmitrii Baikov K 15.30 R 14.00 tasuline
Jalgpall 3.-5. klass Dmitrii Baikov E 15.15 R 15.00 tasuline
Korvpall kõik huvilised kuni 6. klassini Raivo Tribuntsov T 15.30 N 16.00 P 18.00 tasuta
Korvpall edasijõudnud Raivo Tribuntsov E, N, P 17.00 T, R 16.30 tasuline
Korvpall türdukud 1.-4. klass Anastassia Pitsõna K 14.30  
Laskmine alates 12. eluaastast Ants Gruno K 17.00  
Maadlus 1.-2. klass Ivar Abner T, N, R 14.00 tasuline
Maadlus 3.-5. klass Ivar Abner T, N, R 15.00 tasuline
Maadlus 1.-5. klass Valeri Pormann, Marger Pormann E, K 14.30 N 15.00 tasuline
Maadlus kõik huvilised Valeri Pormann, Marger Pormann E-R 17.30 P 17.00 tasuline
Ujumine 1.-3. klass Loona Ljaš E, K 15.00 tasuline
Ujumine 3. klass ja vanemad Loona Ljaš E, K, N 16.00 tasuline