Kadrina Keskkool ootab oma meeskonda matemaatikaõpetajat (põhikool), loodusainete õpetajat (põhikool), eesti keele õpetajat (põhikool ja gümnaasium), muusikaõpetajat (põhikool ja gümnaasium), saksa keele õpetajat (osalise tööajaga) ja vene keele õpetajat.

Ootame kandideerima särasilmseid õpetajaid, kellel on töötamiseks vajaminev kvalifikatsioon (võib olla omandamisel), head teadmised ja oskused laste arengu toetamisel, positiivne ellusuhtumine, vastutustundlikkus ja koostöövalmidus.

Pakume oma õpetajatele paindlikku tööaega ja motiveerivat palka, osalemist põnevates projektides ning huvitavatel koolitustel ja mõistagi ka häid võimalusi eneseteostuseks, sest Kadrinas on palju toredaid lapsi ja avatud suhtumisega toetavaid kolleege.

Kandideerimisavaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Tööle asumise aeg on 22. august 2023.

Kandideerimine on avatud sobiva kandidaadi leidmiseni.

Lisainfot saab kooli direktorilt telefoninumbril 322 5642.

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool