ALGÕPETUS
Marge Abner rütmika- ja klassiõpetaja 1.a klass
Kadi Haavajõe klassiõpetaja 3.b klass
Signe-Ly Leiaru väikeklasside õpetaja -
Sirje Promen klassiõpetaja 1.c klass
Rita Rammo klassiõpetaja 2.a klass
Rea Ritsik klassiõpetaja 3.c klass
Liina Suurkivi klassiõpetaja 3.a klass
Elle Tamme klassiõpetaja 1.b klass
Kersti Tarkmees klassiõpetaja 2.b klass
KEEL JA KIRJANDUS
Ebe Abner eesti keele õpetaja 8.c klass
Mai Fäelmann eesti keele ja klassiõpetaja 9.a klass
Merike Lillemägi eesti keele õpetaja -
Jana Sillajõe eesti keele ja klassiõpetaja 6.b klass
Evelin Teiva eesti keele ja klassiõpetaja 6.a klass
VÕÕRKEELED
Kaire King inglise keele õpetaja 6.d klass
Katrin Mägi inglise keele ja klassiõpetaja 5.b klass
Signe Ojasalu inglise keele õpetaja 7.b klass
Maie Põdramägi saksa keele õpetaja -
Kersti Põldma vene keele õpetaja 4.b klass
Renata Rohtaas inglise ja vene keele õpetaja 7.a klass
Eerika Saaren vene keele õpetaja -
Merike Sikk inglise keele õpetaja 11. klass
Hegi Soosaar prantsuse keele õpetaja -
Liina Uusküla vene ja inglise keele õpetaja 9.c klass
Eha Vahesaar inglise keele õpetaja -
MATEMAATIKA
Tiina Karri matemaatikaõpetaja 8.a klass
Caroline Karus matemaatikaõpetaja -
Rita Olev matemaatikaõpetaja -
Mari Onton matemaatikaõpetaja -
Piret Raudver matemaatikaõpetaja -
Mailen Remmelg matemaatikaõpetaja 4.a klass
Viive Välimets matemaatikaõpetaja -
LOODUSAINED
Kirsti Kasemets geograafiaõpetaja -
Liina Leinmets keemiaõpetaja -
Alis Münter füüsikaõpetaja -
Siret Pung bioloogiaõpetaja -
Maarja Põder bioloogiaõpetaja -
SOTSIAALAINED
Harry Laiv ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja 8.b klass
Evelin Tiiter ajaloo-, ühiskonnaõpetuse ja inimeseõpetuse õpetaja 11. klass
LOOVAINED
Marianne Annula käsitööõpetaja 9.b klass
Kaia Klaan muusikaõpetaja -
Karl Meos töö- ja tehnoloogiaõpetaja 6.c klass
Sigrit Peets kunstiõpetuse õpetaja -
Marika Randver kunstiõpetuse õpetaja 9.d klass
Sven Rannar muusikaõpetaja -
Raili Rohula muusikaõpetaja ja klassiõpetaja 5.a klass
Keio Soomelt muusikaõpetaja -
KEHALINE KASVATUS
Janika Holmberg kehalise kasvatuse õpetaja -
Ülle Kink kehalise kasvatuse õpetaja -
Rutt Kuusemäe kehalise kasvatuse õpetaja -
Jaan Rummi kehalise kasvatuse õpetaja -
ARVUTIÕPETUS
Holger Bremen arvutiõpetaja 4.c klass
ÕPILASE TUGIMEETMED
Liine Toming koolipsühholoog, psühholoogiaõpetaja -
Merle Kärdla õpilaskodu juhataja ja õpetaja 7.l, 8.l klass
Reesi Sirvi eripedagoog-nõustaja, HEV koordinaator, inglise keele õpetaja 5.c, 6.l, 8.i, 9.i klass
Kai Tamm sotsiaalpedagoog 7.c klass
TUNNIVÄLINE TEGEVUS
Kristi Aimla-Maripuu huvijuht 10. klass
KOMMUNIKATSIOON
Egert Eenmaa turundus- ja kommunikatsioonijuht 12. klass

* töösuhe peatatud

 

Õpetajate arv läbi aastate

2022
  56
2021
  57
2020
  55
2019
  55
2018
  57
2017
  55
2016
  54
2015
  54
2014
  55
2013
  54
2012
  55
2011
  56
2010
  58
2009
  59
2008
  64
2007
  63
2006
  65
2005
  72
2004
  74
2003
  81
2002
  86
2001
  71
2000
  76
1999
  76
1998
  73
1997
  79
1996
  72
1995
  63
1961
  31
1955
  20
1951
  16
1945
  13
1943
  5
1940
  6
1934
  7
1931
  4
1922
  5
1918
  3
1914
  2
1912
  3
1906
  1

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
KiVa programm