Õpetajad

Kadrina Keskkooli õpetajad (vaata ka õpetajate arv läbi aastate):

Nimi Amet Klassijuhataja
ALGÕPETUS
Marge Abner klassiõpetaja 3.b klass
Kadi Haavajõe klassiõpetaja 2.k klass
Merle Kärdla klassiõpetaja 2.m klass
Ivi Lehtmets rütmika- ja klassiõpetaja 2.i klass
Sirje Promen klassiõpetaja 3.a klass
Rita Rammo klassiõpetaja 1.b klass
Rea Ritsik klassiõpetaja 2.r klass
Raili Rohula klassiõpetaja 3.l, 4.l klass
Liina Suurkivi (TP*) klassiõpetaja -
Piret Särg klassiõpetaja 1.a klass
Elle Tamme klassiõpetaja 3.c klass
Kersti Tarkmees klassiõpetaja 1.c klass
Evelin Teiva klassiõpetaja 2.l klass
Merike Trepp muusikaõpetaja -
KEEL JA KIRJANDUS
Ebe Abner eesti keele õpetaja 4.c klass
Mai Fäelmann eesti keele ja klassiõpetaja 5.a klass
Liivi Heinla eesti ja soome keele õpetaja 10. klass
Merike Lillemägi eesti keele õpetaja 6.b klass
Anneli Raud eesti keele õpetaja 11. klass
VÕÕRKEELED
Kaire King inglise keele õpetaja -
Talvi Luther-Veermäe saksa keele õpetaja -
Katrin Mägi inglise keele ja klassiõpetaja 8.a klass
Signe Ojasalu inglise keele õpetaja -
Maie Põdramägi saksa keele õpetaja -
Renata Rohtaas inglise ja vene keele õpetaja 9.b klass
Eerika Saaren vene keele õpetaja 6.a klass
Merike Sikk inglise keele õpetaja -
Reesi Sirvi inglise keele õpetaja 7.b klass
Hegi Soosaar inglise ja prantsuse keele õpetaja 10. klass
Liina Uusküla vene ja inglise keele õpetaja 5.c klass
Eha Vahesaar inglise keele õpetaja 6.c klass
MATEMAATIKA
Tiina Karri matemaatikaõpetaja 4.a klass
Rita Olev matemaatikaõpetaja -
Mari Onton matemaatikaõpetaja 8.c klass
Piret Raudver matemaatikaõpetaja -
Eda Sakk matemaatikaõpetaja -
Edda Valdmets matemaatikaõpetaja 9.c klass
Viive Välimets matemaatikaõpetaja -
LOODUSAINED
Eve Kanger bioloogiaõpetaja 8.b klass
Kirsti Kasemets geograafiaõpetaja -
Liina Leinmets keemiaõpetaja -
Raimo Maasik füüsikaõpetaja 12. klass
Alis Münter (TP*) füüsikaõpetaja -
Siret Pung bioloogiaõpetaja -
SOTSIAALAINED
Tiiu Kerm psühholoogiaõpetaja -
Harry Laiv ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja 11. klass
Evelin Tiiter ajaloo- ja inimeseõpetuse õpetaja 7.a klass
LOOVAINED
Elene Altmäe muusikaõpetaja 4.b klass
Marianne Annula käsitööõpetaja 5.b klass
Karl Meos töö- ja tehnoloogiaõpetaja -
Marika Randver kunstiõpetuse õpetaja 5.d klass
KEHALINE KASVATUS
Janika Holmberg kehalise kasvatuse õpetaja 9.a klass
Ülle Kink kehalise kasvatuse õpetaja -
Rutt Kuusemäe kehalise kasvatuse õpetaja -
Jaan Rummi kehalise kasvatuse õpetaja -
ARVUTIÕPETUS
Holger Bremen arvutiõpetaja 7.c klass
ÕPILASE TUGIMEETMED
Merle Kärdla õpilaskodu juhataja 2.m klass
Marie Petrovits (TP*) eripedagoog-logopeed -
Reesi Sirvi eripedagoog-nõustaja, HEV koordinaator 7.b klass
Kai Tamm sotsiaalpedagoog -
     

* TP - töösuhe peatatud

 

Sa oled siin: Avaleht Inimesed Õpetajad