Vaimse tervise esmaabi koolitus lastevanematele

Peaasi.ee pakub suurepärast võimalus teismeliste laste vanematele osaleda tasuta vaimse tervise esmaabi veebikoolitusel. Koolitusel saab teadmisi, kuidas märgata teismelise vaimse tervise muresid, pakkuda esmast toetust ning kuidas iseennast lapsevanemana hoida.

Koolitusel käsitletavad teemad:
-vaimne tervis ning selle mõjutajad ja näitajad
-vaimse tervise häbimärgistamise mõju ja vähendamisvõimalused
-teismeiga kui arengufaas ning selle eripärased väljakutsed
-mida teha, kui kahtlustad vaimse tervise raskust ehk vaimse tervise esmaabi oskus
-levinumad vaimse tervise mured ja häired
-teismelise lapse vanema enesehoid

Sobiva koolituse aja saab leida siit (kerida veidi allapoole ning leida sobiv aeg rubriigist “Tasuta koolitused teismeliste laste vanematele”: https://esmaabi.peaasi.ee/registreeri-koolitusele
Huvilistel soovitame registreerimisega kiirustada, kuna kohad täituvad kiiresti!

Koolitused toimuvad oktoobris, novembris ja detsembris ning koolituse kestus on kokku 10 tundi. Pärast selle läbimist on võimalik saada tunnistus.

Toredat osalemist!

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, matemaatikaõpetajat, psühholoogi ja huvijuhti. Pakume tööd