Laskmisvõistlustelt võistkondlik 5. koht

Eesti Koolispordi Liidu võistkondlikel laskmisvõistlustel saavutas Kadrina Keskkool gümnaasiumide ja keskkoolide arvestuses 10 kooli konkurentsis tubli 5. koha.

Võistkonna eest olid väljas Andero Pihlak, Cassandra Kuningas, Laura Anton ja Berit Purk. Varuvõislejana oli kaasas Kustav Klaus.

Võisteldi õhupüssist laskmises 20 lasku 10 m distantsilt (toolil istudes toengasendis laualt). Poiste võistusklassis saavutas 6. klassi õpilane Andero Pihlak maksimaalse kogusummaga 200 silma III koha, esikolmiku järjestuse määras sisekümnete arv. Tüdrukute arvestuses oli Kadrina edukaim Cassandra Kuningas, kes sai 46 võistleja seas 20. koha.

Alles sügisel treeningutega alustanud õpilaste juhendaja on treener Olev Lipp.

Võistlused toimusid 5.-6. veebruaril Haapsalus ning sellel osalesid 6.–9. klassi õpilaste 4-liikmelised võistkonnad (lubatud kuni 2 varuvõistlejat).