Noored ujujad esindasid koduvalda

Tublid ja tragid ujumistrenni treenijad Kadrina Keskkoolist esindasid koduvalda Lääne-Virumaa meistrivõistlustel ujumises Tamsalus.

50 m vabaltujumises oli Kadrina vallast stardis Karolina Mitt, Rosabel Klopp, Laura-Eliise Sokk, Maigron Matsiselts, Arleen Klopp, Kristelle Helme, Kristo Kurve, Gerttu Kurve. Parima soorituse sel alal tegi Kristelle Helme, kes oma vanuseklassis saavutas tubli kolmanda koha.

50 m rinnuliujumises saavutas Kristo Kurve oma vanuseklassis (P 2008–2009) kolmanda koha. Ajaliselt parima tulemuse sellel alal tegi Rosabel Klopp, kes läbis rinnuli kaks pikkust ajaga 43,49.

Selliliujumises sai Kristelle Helme vabaltujumise pronksi kõrvale omas vanuseklassis (T 2010 ja nooremad) hõbemedali, läbides 25 m ajaga 24,98. 50 m läbimisel oli kõige kiirem Kadrina valla ujuja Rosabel Klopp ajaga 39,85.

Delfiiniujumises (liblikujumises) oli stardis üks Kadrina valla ujuja – Karoliina Mitt, kes naiste absoluutarvestuses läbis 50 m delfiini ajaga 38.01. Karoliina oli ka kõige kiirem kadrinlane 100 m kompleksujumises.

Soovime kõikidele ujujatele õnne tehtud töö eest ja jätkuvalt treenimisindu veel paremaks saamiseks.

Ujumistreenerid Kätlin ja Gunnar Tõnning