100 kooli projekt leidis tee Kadrinasse

Eesti Korvpalliliidu projekti “100 kooli” eesmärgiks on üle Eesti külastada erinevaid koole, kus viiakse läbi näidistunnid ning kutsutakse algklasside õpilasi korvpalli mängima.

Näidistunnid on mõeldud 1.–4. klassi õpilastele, mille raames viiakse läbi erinevaid korvpalliharjutusi ja mänge. Projekti kaasati nii väikesed Karud kui ka Kadrina Keskkooli kehalise kasvatuse õpetajad Rutt, Ülle ja Janika.

Iga projektis osalev kool sai endale korvpallivarustuse (särgid, pallid, torbikud, kiirusredeli) ning lastele jagati informatsiooni läheduses asuvate korvpallitrennide kohta.

Kadrinas toimuvad korvpallitrennid Kadrina Spordikeskuses teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti kell 15.15.

Treeneriks Raivo Tribuntsov, 509 4738.

Kõik noored korvpallihuvilised on oodatud!