Teaduskooli võistlus “Salakeel”

7.–13. detsembrini 2020 toimus veebipõhine eesti keele võistlus “Salakeel II”, mis oli kevadisest emakeeleolümpiaadist ajendatult meediateemaline. Võistlus oli mõeldud 6.–12. klassi õpilastele.

Oma teadmisi ja oskusi näitas 941 õpilast 88 koolist üle Eesti: nooremas vanuserühmas (7.–8. klass) oli 314, keskmises (9.–10. klass) 304 ja vanemas (11.–12. klass) 323 osalejat.

Kadrina Keskkooli õpilastest olid edukamad 10. klassist Sonja Seppa ja Triinu Kalda, kes jäid 9.–10. klassi arvestuses jagama 18. kohta, ja Mihkel Eslon, kes sai 27. koha. Vanemas vanuserühmas sai 12. klassi õpilane Berta Laaniste 15. koha. Kõiki nimetatud õpilasi õpetab õpetaja Anneli Raud.

Pressiteade: Salakeele valdajad on selgunud

Allikas: Tartu Ülikooli teaduskool