Maadlustulemusi mälestusvõistlustelt

Laupäeval, 31. oktoobril toimusid Kallaveres XLIX Aleksander Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Võistlustel osales 159 noort maadlejat 24 klubist.

Spordiklubis Kadrina harjutavad Kadrina Keskkooli õpilased said hõbemedali, 6. ja 9. koha.

Kõige nooremate (kuni 11-aastased) seas saavutas Ken-Markus Kalvet (–35 kg) II koha. Sander Aasa sai oma kehakaalus ühe võiduga 9. koha.

Kõige vanemate (kuni 17-aastased) poiste seas tuli Dmitri Pobjaržin oma kehakaalus kuuendale kohale.

Kõigi kolme treener on Ivar Abner.

Ken-Markus Kalvet – II koht

– – –

Caaro SK-s treenivad Kadrina Keskkooli õpilased saavutasid 5 medalit, neist 2 kuldset.

Kehakaalus +68 kg saavutas kindla esikoha 4 matšivõiduga Elar Hinno. Tehnilised punktid 29:0.

Kehakaalus –35 kg võitis Kennet Kesküla kõik 6 vastast, tulemuseks kuldmedal. Paar kohtumist olid raskemad, aga seda magusam on võit.

Finaali jõudis ka Steven Objartel kehakaalus –32 kg, aga vastane oli sel korral kindlalt parem. Stevenile teenitult hõbemedal.

Kehakaalus –48 kg oli kohe esimeses kohtumises kaks selle kaalu paremat koos. Aron Lavrits on sügisel tunnistanud konkurendi paremust kolmel korral, aga seekord oli Aron parem punktidega 12:10. Kahjuks kuldmedalit ei tulnud, kuna korraldajatel tuli sisse väike viga ja selles kaalus oli üks vastane teistest maadlejatest 5–7 kg raskem ning õnnetult pidi Aron tunnistama tema paremust. Seega tasuks kullamaitsega pronksmedal.

Oliver Nordling sai kehakaalus –26 kg 4. koha.

Kadettide kehakaalus –55 kg saavutas Aigar Nurk tubli kolmanda koha. Finaali jõusmisest jäi puudu paar sekundit, mõned sekundid enne lõppu juhtis Aigar punktidega 4:1.

Klubide arvestuses sai Caaro SK 4. koha.

Treenerina oli kaasas Marger Pormann.