Õppetöö korraldus alates 18. maist

Õppetöö korraldus Kadrina Keskkoolis alates 18. maist. Üldjuhul jätkub distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni. Osaliselt alustavad kontaktõppega abituriendid ja õpilased, kel on õpitulemustes puudujääke.

12. klassi abituriendid

• Õpilased käivad koolis eksamite konsultatsioonides ja vastamas oma võlgnevusi kokkuleppel aineõpetajatega vastavalt graafikule. Järgigem ohutusnõudeid ja vältigem suuremaid kogunemisi. Hetkeseisuga võib klassis korraga olla kuni 10 õpilast.
  • Kooliastmehinded pannakse välja hiljemalt 31. maiks (vt hindamisjuhend);
    • kui õpilasel on kuni kaks mitterahuldavat hinnet, jääb ta pikendatud õppetööle,
    • kui õpilasel on rohkem kui kahes aines mitterahuldav hinne, kustutatakse ta õpilaste nimekirjast.
  • Riigieksamid 29. mail ja 5. juunil.
  • Koolilõpueksam 11. juunil.

1.–11. klassi õpilased

• Üldjuhul jätkub distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni (9. juuni).
  • Õpilased, kes on tublisti tööd teinud ja kellele saab aastahinded välja panna 1. juuniks, saavad varem suvevaheajale.
  • Õpilased, kellel on tekkinud mõne või mitme aine õpitulemustes puudujääke ja/või kellel on tegemata töid ning keda on vaja individuaalselt õpetada-nõustada-jõustada, tulevad kooli aineõpetaja määratud ajal. Klassijuhataja teatab kodudesse, kes need õpilased on ning millistes ainetes nad tuge vajavad ja millal nad tuge saavad.
  • Õpilased käivad koolis konsultatsioonides ja oma võlgnevusi vastamas/tegemas kokkuleppel aineõpetajatega vastavalt graafikule. Järgigem ohutusnõudeid ja vältigem suuremaid kogunemisi. Hetkeseisuga võib klassis korraga olla kuni 10 õpilast.
  • Palume lastevanematel läbi mõelda oma lapse koolitulek ja anda klassijuhatajale teada ka, millised on transpordi võimalused lapse liikumiseks.
  • Selline kontaktõpe kestab kolm nädalat. Kui selle ajaga õpilane vajalikke õpitulemusi ei saavuta, määrab õppenõukogu (8. juuni) talle pikendatud õppetöö.
  • Teeme kõik ühiselt viimased jõupingutused, et meie eriline õppeaasta lõpeks võimalikult paljudele õigel ajal ja saaksime minna suvepuhkust nautima!

NB! Tulenevalt eriolukorrast võimalikud muudatused.

Direktori nõukogu

Loe lisaks: Haridus- ja teadusministri pöördumine seoses kooliaasta lõpetamisega