Jagati Kadrina valla haridusstipendiume

Vabariigi aastapäeval anti üle Kadrina valla 2020. aasta haridusstipendiumid. Kõik tänavused stipendiaadid on Kadrina Keskkooli praegused või endised (eelmisel aastal lõpetanud) õpilased.

Õnnitleme Kadrina haridusstipendiumi laureaate ja nende juhendajaid!

Maria Mäe, kelle uurimistöö kandis pealkirja “Kadrina kujunemisest alevikuks 20. sajandi esimesel poolel” (juhendaja Evelin Tiiter).

Joosep Sulev, kelle uurimistöö kandis pealkirja “Kadrina kooliõpilaste vastupanu Nõukogude võimule aastatel 1948–1953” (juhendaja Evelin Tiiter).

Khirsten Terese Murumägi, kelle uurimistöö kandis pealkirja “Mälestusi Vainupea suvilast” (juhendaja Evelin Tiiter).

Katriine Vasemägi, kelle uurimistöö kandis pealkirja “Kadrina Keskkooli gümnaasiumiõpilastel esinevad stressisümptomid ja stressiga toimetulek” (juhendaja Reesi Sirvi).

Jane Valgma tööga, kelle uurimistöö kandis pealkirja “Eesti noorte väärtushinnangud Kadrina Keskkooli õpilaste näitel” (juhendaja Evelin Tiiter).

Sel aastal puudusid üliõpilaste esitatud tööd.

Kadrina vald on haridusstipendiume välja andnud 2007. aastast alates. Haridusstipendiumi eesmärk on tunnustada Kadrina valla koolide õpilasi ja üliõpilasi edukas uurimis-, praktilise, teadus ja/või loovtöös.

Loe lisaks: Kadrina valla haridusstipendium

Meil on lehel 0 külalist ja