Erasmus+ noorte osalusprojekt “Ettevõtlikud ja rahatargad noored”

Teine Erasmus+ noorte osalusprojekti “Ettevõtlikud ja rahatargad noored” kohtumine toimus teisipäeval, 8. oktoobril Tartu Ettevõtluskülas.
Noori tervitas MTÜ Ettevõtlusküla tegevjuht Evelin Rätsep, kes tutvustas Belbini meeskonnarollide teooriat ning viis läbi ettevõtlussimulatsiooni mängu “Ettevõtlik kodanik”.
Kohtumisel osales 30 noort viiest erinevast koolist.

Projektis osalenud Kadrina kooli õpilased jagasid väga positiivset tagasisidet.
Paljudele meeldisid erinevad tegevused, eriti ettevõtlusmäng ja praktilised ülesanded. Üks noor märkis, et talle meeldis just see, et räägiti rahaga tegelemisest päriselus, mitte ainult mängu kaudu.
Teine tõi esile pangaröövi lahendamise tegevuse, kus sai õppida meeskonnatöö ja teiste oskuste mõistmise olulisust. Samuti mainiti, et linnavalitsuses töötamine tundus keeruline, kuid õpetlik.
Õpilased kiitsid kogu programmi põnevust ja harivat sisu, mida nad kindlasti soovitaksid ka teistele.

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, matemaatikaõpetajat, psühholoogi ja tugispetsialisti taustaga õpetajat. Pakume tööd