Erasmus+ õpiränne Saksamaale

Erasmus+ projekti “Keel ja pärand – Euroopa alusväärtused” kolmas õpiränne viis Kadrina õpilased ja õpetajad 16.-22. septembriks Saksamaale, Fuldasse.

Külastati vaimustavate veeatraktsioonidega UNESCO kultuuripärandisse kuuluvat Kasseli mägiparki, imetleti fachwerk stiilis muinasjutumajakesi, barokset Fulda katedraali ja palju muud.

Koolis tutvustati Eestit ja Kadrinat ning otsiti sarnasusi ja erinevusi meie koolisüsteemis, inimestes ning kultuuripärandis.

Jõuti käia ka teravaid elamusi pakkunud kanuumatkal, laulda karaoket ning sõita kartidega ning muidugi leida uusi sõpru.

Oleme väga tänulikud saksa peredele ja Marianum Fulda koolile, kes meid nii külalislahkelt vastu võtsid ning rännet rahastanud Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuurile.

Tekst: Merike Sikk

Kadrina Keskkool otsib oma meeskonda eesti keele ja kirjanduse õpetajat, matemaatikaõpetajat, psühholoogi ja tugispetsialisti taustaga õpetajat. Pakume tööd