CADrina õhtujuhid

Sellel aastal on CADrina õhtujuhtideks legendaarne Urmas Vaino ja kohalik spordikuningas Robert Salep!

Uurisime Robertilt ja Urmaselt, mis on nende arvates õhtujuhtimise juures kõige keerulisem.

Salep arvas: “Minu meelest on õhtujuhtimise puhul kõige keerulisemad hetked vahetult enne publiku ette astumist.” Ta lisas, et alati ei pruugi teada, milline on rahva meelestatus, tunded, kuid selle saab üpris kiiresti selgeks.

Vaino arvates tuleb õhtujuhtimisel järgida kolme punkti:

-hea tuju;

-et särgi peal poleks liiga suurt plekki;

-tee kindlaks, et räägiksid mikrisse.

Mis on Teie arvates arvutijoonestamise võistluse CADrina edu saladuseks?

Mõlemad tõid välja, et CADrina edu saladuseks on selle hea planeeritavus ning võtmesõnaks on aeg. “CADrina edu saladuseks on väga hästi läbi mõeldud ja korraldatud üritus, mis on pikka aega olnud Kadrina Keskkooli ja Kadrina valla vapiüritus,” kommenteeris Salep.

Vaino arvates on CADrina legend. “Legendid sünnivad aja jooksul. Need tüübid, kes võitsid esimestel kordadel, kasvatavad täna juba jõudsalt vuntsi ja pensionifonde.” Vaino lisas, et toores rebimine teadmiste ja oskuste pinnal on see, mis selgitab võitja.

Mis teeb CADrina noorte seas populaarseks?

Salepi arvates saavad üritusest head emotsiooni ka need, kes otseselt valdkonnaga seotud pole. Ta lisas, et õhtused noortele suunatud esinejad on need, kes kahtlemata elevust tekitavad. Vaino kommenteeris: “Olümpialik tõdemus – kiiremini, kõrgemale, kaugemale, paneb meid kõiki liikuma ning teeb muuhulgas haaratavaks ja põnevaks arvutis joonestamise”.

Salep lisas, et kindlasti on ürituse patroonidel ja kõrgetel külalistel oma roll ürituse populariseerimisel.

Esinevad Kadrina Keskkooli õpilased ja õpetajad. Õhtu lõpetab Clicherik & Mäx!

Postituse koostasid Kadrina Keskkooli meediaõpilased.