CADrina esimene registreerunud tiim

Superuudis! Need lahedad noored pildi peal moodustavad meeskonna nimega Maimikud 2. Jah, nemad on tänavu esimene CADrinale registreerunud tiim.

Maimikud osalesid ka eelmisel aastal, kuid pisut erineva koosseisuga: Artur Anson, Marianna Djakova, Konstantin Zaitsev – juhendaja oli toona Aurika Nõmm.

“Sel aastal nägime Mariannaga, et CADrina 2024 toimub ja soovisime osaleda, kuid teistsuguse lähenemisega,” rääkis tiimikapten Artur. “Eelmisel aastal kasutasime AutoCADi ja Inventorit. Sel aastal kasutame ainult Inventorit. Kuna Konstantin Zaitsevil puuduvad teadmised Inventorist, otsustasime kutsuda oma meeskonda Anton Kapustini.”

Anton: “Seoses sellega, et oleme erinevatest õppeasutustest ja kasutame ka Inventorit, mida TalTechis ei õpita, pakkus Aurika Nõmm meile registreerumist ilma tema osaluseta.”

Artur õpib Taltechis, Marianna hetkel ei õpi ja Anton õpib Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Soovime Maimikutele jõudu võistluseks valmistumiseks ja õnne osalemisel!