Terve nädala väisasid kooli politseinikud

18.–22. aprillini osales Kadrina Keskkooli koolipere projektis “Politseinik nädalaks kooli”. Projekti eesmärgiks on politseiniku ja koolipere vahelise suhtluse ning usaldussuhte loomine. Lisaks sellele aga ka kooli probleemide kaardistamine ning koolipersonalile loengute korraldamine.

Kadrina Keskkoolis oli projekti eestvedajaks piirkonnapolitseinik Anni Kruuse, kes kaasas lisaks ka teisi tööliini esindajaid.

• Esmaspäeval, 18. aprillil külastas piirkonnapolitseinik Anni Kruuse 1.–9. klassi tunde, et luua õpilastega kontakt ning arutleda huvipakkuvatel teemadel.
  • Teisipäeval, 19. aprillil toimus kooli staadionil politseikoerte demopäev, mille raames külastasid 1.–12. klassi õpilasi Ida prefektuuri koerajuhid Ahto Uue ja Andrus Liiv koos politseikoera Uruga. Koerajuhid tutvustasid enda ametit ning läbi mängiti ka erinevaid harjutusi. Päeva lõpus tutvustas korrakaitseametnik Käthlin Rindberg gümnaasiumiosa õpilastele ja õpetajatele abipolitseiniku ametit.
  • Kolmapäeval, 20. aprillil rääkis abipolitseinik Anastasia Arsenovits õpetajatele E-sigarettidest.
  • Neljapäeval, 21. aprillil vaadati koos piirkonnapolitseinik Anni Kruusega üle 1.–12. klassi õpilaste jalgrataste tehniline seisukord ning räägiti liiklusohutusest. Koostöös Transpordiametiga saime vajadusel jalgratastele lisada puuduvad elemendid. Õpetajatega kohtus veebipolitseinik Getter Kangur, et vastata temaatilistele küsimustele ja tõstatada huvipakkuvaid aruteluteemasid.
  • Reedel, 22. aprillil külastas piirkonnapolitseinik Anni Kruuse taas 1.–9. klassi tunde.

Suur tänu kõikidele külalistele ja osavõtjatele!

Kai Tamm, sotsiaalpedagoog