Tähistasime koolis emakeelepäeva

Emakeelepäev möödus koolis sisukalt. Eesti keele tunnis räägiti emakeelepäevast ning vastati viktoriini küsimustele. Vanemad õpilased osalesid ka e-etteütlusel ning kuldvillaku võistlusel.

15. korda toimunud Vikerraadio e-etteütlusel osales koolist 40 õpilast, mis on rohkem kui kunagi varem. Kokku oli osalejaid 8942. Parim nutiseadmega e-etteütluse kirjutaja on sel aastal meie kooli vilistlane Margit Kerov.

Kuldvillaku pingelise võistluse võitsid õpetajad Liina Suurkivi, Vahur Kalind ja Jürgen Tabo. Teise koha saavutas 10. klassi võistkond, kuhu kuulusid Kairi Pärnamäe, Alexandra Laanemägi ja Timur Kelle.

Emakeelega seotud üritusi jätkub terveks nädalaks. Ka põhikooli õpilased saavad mängida kuldvillakut, II kooliastmele toimub aardejaht, raamatukogus on avatud näitus, lõppemas on omaloominguvõistlus.

Anneli Raud
emakeeleõpetaja