Tulemusi talvistelt kergejõustiku meistrivõistlustelt

15. veebruaril toimusid Rakveres U18 ja U20 vanuseklassi Lääne-Virumaa talvised kergejõustiku meistrivõistlused.

Kadrina Keskkoolist võistlesid U18 vanuseklassis Rosabel Klopp, Brit Katriin Murumägi ja Roger Pilt. Rosabel tegi võistlustel 60 m jooksus ja kaugushüppes isiklikud rekordid. Brit Katriin kordas kõrgushüppes oma isiklikku tipptulemust. Roger pole sel talvelperioodil aga õiget võistlusvormi suutnud haiguste ja vigastuse tõttu saavutada.

Tüdrukud U18

Rosabel KloppI koht kaugushüppes (4.73); I–II koht kõrgushüppes (1.20); II koht 60 m jooksus (8,86); 4. koht kuulitõukes (8.31)

Brit Katriin MurumägiI–II koht kõrgushüppes (1.20)

Poisid U18

Roger Pilt – 4. koht kaugushüppes (5.24)

Meie kooli tublid U18 kergejõustikuneiud

17. veebruar ja U10 vanuseklass lõpetasid selleaastased Lääne-Virumaa talvised kergejõustiku meistrivõistlused.

2013. aastal sündinud tüdrukutest olid meie koolist võistlustules Mithra Mooses, Lisete Talpas ja Mirelle Semjonov. Tüdrukute kiitmisega ei tohi kokku hoida, sest vahetult enne võistlust oli olnud kaks nädalat distantsõpet, mil nad ei saanud trennis käia ja uuesti kooli tulles oli kõik vaja kahe päevaga meelde tuletada. Tundub, et sellest ajast meeldetuletuseks piisas, sest tulemused räägivad enda eest.

Tüdrukud U10

Mirelle SemjonovII koht 60 m tõkkejooksus (12,02); II koht kuulitõukes (5.97); III koht kaugushüppes (2.69); 5. koht 60 m jooksus (10,70)

Lisete TalpasIII koht kuulitõukes (5.46)

Mithra Mooses – 4. koht 60 m tõkkejooksus (12,41); 4. koht kaugushüppes (2.69); 5. koht kuulitõukes (4.28); 6. koht 60 m jooksus (11,07)