Viis kuldmedalit maadlusvõistlustelt

Kolmel viimasel nädalavahetusel osalesid Caaro SK noorsportlased kolmel erineval maadlusvõistlusel. Igalt võistluselt naasti mitte pelgalt medalite, vaid neist kõige kirkamatega.

Oktoobri eelviimasel nädalavahetusel toimus Leedus Anykščiais rahvusvaheline maadlusturniir kuni 15-aastatsele noortele. Osalesid maadlejad Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast.

Kehakaalus –85 kg saavutas kolme võiduga esikoha Elar Hinno. See on juba 5. esikoht viimase paari kuu jooksul.

Kehakaalus –38 kg sai kolme võiduga pronksmedali Kennet Kesküla.

Aron Lavrits saavutas sellel korral tubli 5. koha, olles üks nooremaid osalejaid võistlustel.

– – –

Põltsamaal toimusid 30. oktoobril Eesti meistrivõistlused õpilaste vanuseklassis kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses.

Kahakaalus –85 kg tuli Elar Hinno Eesti meistriks nii kreeka-rooma kui vabamaadluses. Elar alistas mõlemal võistlusalal kõik oma vastased kindlalt, vabamaadluses alistusid vastased esimesel poolajal. Sel aastal on Elar Hinno Eesti meistrivõistlustelt saanud juba 2 kulda ja 1 pronkmedali.

Samas kehakaalus sai Kristofer Kuuseste nii kreeka-rooma kui vabamaadluses 5. koha.

– – –

Novembri esimesel nädalavahetusel toimus Rootsis Västeråses maadlusturniir Mälarcupen 2021. Osales kokku pea 600 maadlejat 7 riigist, kaugeimalt oli kohale tuldud USAst.

Kehakaalus –55 kg saavutas kindla esikoha Aron Lavrits, kes finaalis alistas vastase 10:1. Treeneri hinnangul võib Aronit hetkel pidada nii Baltikumis kui Põhjamaades number üks maadlejaks oma kehakaalus (võidud Leedus, Ukrainas, Rootsis ja kodumail).

Kehakaalus –85 kg saavutas värske Eesti meister Elar Hinno kindla esikoha.

Kehakaalus –36 kg maadles tublilt Steven Objartel, kes alles finaalis tunnistas vastase paremust ja tuli koju väärt hõbemedaliga.

Kehakaalus –37 kg sai Kennet Kesküla sel korral neljanda koha.

Caaro SK treenerid on Valeri Pormann ja Marger Pormann.