SK Kadrina maadlejatel oli edukas nädalavahetus

16. oktoobril toimusid Orissaares Eesti kadettide meistrivõistlused maadluses. Meie ainus esindaja nendel võistlustel oli Keitlin Meribel Mägi.

Keitlini võistluspäev algas kolme seljavõiduga, viimases kohtumises tuli vastu võtta punktikaotus selle aasta Euroopa meistrivõistluste pronksmedali võitjalt, tulemuseks II koht. Sellel aastal on see Keitlinile juba kolmas medal Eesti meistrivõistlustelt.

Meie nooremad maadlejad osalesid 15.–17. oktoobrini Rootsis Umeås toimunud piirkonna suurimal maadlusvõistlustel. Sellel aastal osales võistlustel üheksa riiki.

Meie parim oli Katre Roots, kes saavutas WW11 vanuseklassi kehakaalus –38 kg kindlate võitudega I koha. Samas vanusegrupis ja samas kaalus saavutas Helina Tirman neljanda koha. Kreeka-rooma maadluse GR9 vanusegrupis saavutas Mirko Sild II koha. Pisut vanemate poiste, GR11 konkurentsis kehakaalus –36 kg said Ken-Markus Kalvet III koha ja Sander Aasa IV koha. GR17 vanusegrupi kehakaalus –65 kg sai Dmitri Pobjaržin 10 koha.

Ivar Abner,
SK Kadrina maadlustreener