RETE suuna noorte kevadised väljasõidud

Reedel, 4. juunil tutvuti tsemenditootmise ajalooga Kunda Tsemendimuuseumis ning seejärel avastati virtuaalreaalsuse võlusid Tallinnas PROTO avastustehases. Esmaspäeval, 7. juunil tutvuti Kadrina ettevõtlusega.

Teisipäeval, 8. juunil külastasime Lääne-Virumaa suurimat tööpakkujat OG Elektra AS-i ja seal täitus nii mõnegi eluunistus – helikopteriga lendamine. Lisaks tutvuti kaasaegse logistikakeskusega ja sellega, kuidas efektiivselt toimida. Sel päeval külastati veel Rakvere Linnavalitsuse hoonet nn Tarka Maja, kus tutvuti selle toimimisega keldrist katuseni ja seinast seina.

Suur tänu Oleg Grossile, kes pühendas meile oma kiirest tööpäevast mitu tundi ja Ants Olevile, kes haldab Targa Maja tehnilist poolt. Mõlema mehe rõhutatud mõtted ja sõnad olid, et õppige ning haarake kinni võimalustest, mida teile kool ja elu pakub.

Raimo Maasik,
INTE (RETE) õppesuuna juht