Kolm kuldmedalit maadlusvõistlustelt

Caaro Spordiklubi noorsportlased osalesid 3. oktoobril Varblas peetud 10. Gustav Vahari mälestusvõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses.

Caaro SK värvides võistlevad Kadrina Keskkooli õpilased tulid Varblast tagasi 8 medaliga.

Kehakaalus –35 kg saavutas esikoha Kennet Kesküla, kes juba teist võistlust järjest pole vastastele tehnilisi punkte andnud.

Kehakaalus +65 kg võitis Elar Hinno ülekaalukalt kõik oma vastased, tulemuseks kindel esikoht.

Kehakaalu –47 kg tasavägises finaalis sai hõbemedali Aron Lavrits.

Steven Objartel maadles kahes vanusegrupis ja kaalukategoorias (–32 kg ja –35 kg) ning sai vastavalt III ja 6. koha.

Kehakaalus –41 kg saavutas III koha Rasmus Nordling.

Naistemaadluse kehakaalus –56 kg võitis esikoha Elina Nuiamäe. Kirke-Kleer Kressa oli samas kaalukategoorias kolmas.

Naistemaadluse kehakaalus –46 kg sai Liisbet Milvaste III koha ja kehakaalus –76 kg oli Sandra Kruglova neljas.

Kõik harjutavad treenerite Valeri ja Marger Pormanni juhendamisel.